Telemedicína a dálková terapie- DOČASNĚ PŘERUŠENO

Díky současné mimořádné situaci chceme vyjít našim pacientům vstříc a nabízíme vzdálenou konzultaci Vašeho kožního problému.

Předesíláme, že toto dálkové vyšetření nikdy nemůže zcela nahradit odborné vyšetření v ordinaci, a proto Vás prosíme o schovívavost.

 

Tato forma vyšetření je určena primárně jen našim pacientům- tzn. Pacientům, kteří v naší ordinaci alespoň jednou byli. Ostatní pacienti musí poslat předem vyfocenou zadní stranu občanského průkazu s trvalým bydlištěm.

 

Vyšetření probíhá pouze přes aplikaci WhatsApp na telefonním čísle 792 384 024.

 

Prosíme, dodržte PŘESNĚ následující postup:

Krok 1: Vyfoťte a pošlete Vaši kartičku pojišťovny (pouze stranu s údaji pacienta)

 

Krok 2: Popište psanou formou co nejvíce Váš kožní problém- pomocné otázky: kdy se Vám objevil, v závislosti na čem, jak se vyvíjel, svědí/ pálí/ bolí, jaká je jeho velikost, jak se změnila ta velikost… Nezapomeňte zmínit, jestli máte nějaké alergie.

 

Krok 3: Váš kožní problém vyfoťte (nejlépe zblízka a z dálky)

 

Krok 4: Následně vyčkejte na odpověď. Nevolejte, nepište SMS ani MMS, nenamlouvejte hlasové zprávy. Snažíme se odpovídat do druhého dne (mimo víkendy a svátky).

Bude Vám odpovězeno písemnou či hlasovou zprávou na WhatsApp a případně přidán e- recept.

 

 

Pokud potřebujete jen napsat e-recept na od nás již předepsaná léčiva, vyfoťte vaši kartičku pojišťovny a následně napište, jaký recept potřebujete.

 

 

 

V případě nedodržení uvedeného postupu budou zprávy ignorovány.

Děkujeme za pochopení.